FINANSOWANIE

FINANSOWANIE BUDOWY – finanse pod kontrolą

Ostatnie często zmieniające się ceny surowców sprawiają, że coraz częściej trudno oszacować kwotę, jaką trzeba przeznaczyć na budowę domu. Coraz więcej inwestorów prywatnych jest zmuszona odłożyć w czasie lub wstrzymać budowę. Wciąż rosnące ceny materiałów budowlanych oraz nieodpowiednie planowanie powodują, że budżet przeznaczony na inwestycję, w tym kredyt hipoteczny, okazuje się niewystarczający.

Wysokie ceny materiałów to nie jedyny problem, z jakim borykają się inwestorzy prywatni i firmy budowlane. Na rynku występują niedobory surowców, a odbudowę, zerwanych podczas pandemii, łańcuchów dostaw nadal stanowi trudność. Firma Izery-Domy, dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu, zapewnia dostępność materiałów na każdym etapie budowy, a gwarancja ceny oraz wsparcie techniczne powodują, że proces budowy domu jest przewidywalny i bezpieczny.

Warunki kredytowania w bankach

Wiele osób, które zastanawia się, ile można wziąć kredytu na dom, powinny pomyśleć najpierw o wysokości wkładu własnego. Kwota wsparcia finansowego będzie zależała przede wszystkim od wartości inwestycji, naszej zdolności kredytowej, a także wysokości wkładu własnego.

DECYDUJĄC SIĘ NA WSPÓŁPRACĘ Z FIRMĄ IZERY DOMY OTRZYMAJĄ PAŃSTWO RZECZYWISTY KOSZT REALIZACJI BUDOWY DOMU, DOPASOWANY DO PAŃSTWA MOŻLIWOŚCI FINANSOWYCH.